Volume 4 ЩО КАЖУТЬ БАТЬКИ...

"Моя онучка отримала "Частину 1: Вітаємо в Садочку Азбуки", як подарунок. З тих пір, як вона живе у Києві це була її перша відео програма у стилі Sesame Street, яку вона дивилась на українській. На місцевому телебаченні програма Sesame Street тільки на російській. Вона дійсно полюбляє дивитись її, і тому я замовила для неї "Частину 2: Пригоди в Садочку Азбуки". Підтримую добру роботу та чекаю на наступні відео програми."

—Маруся Пендзола
Нью Йорк

"Ваші відео програми дуже цікаві та несподівані, так що ми - українці отримали можливість навчати наших дітей українській мові цими прекрасними відео. ДЯКУЄМО ВАМ!"

—Люба Чар
Бруклін, Нью Йорк

"Я люблю ваше відео. Мій чоловік українець, але йому важко навчати мене. З вашим відео мій син і я можемо вчитися разом. Зараз мені треба тільки зрозуміти, як звернутися до доданих титрів, щоб побачити діалог на англійській. Чи можете ви дати мені вказівки з цього питання? Буду за це вдячна! До речі, у дитячому садку мого сина також розділяють задоволення від музики та персонажів Садочку Азбуки! Ще раз дякую!

—Христина Неалон
Бінзален, Пенсільванія

(ПРИМІТКА РЕДАКТОРА: Питання доданих титрів (теле-тексту) є загальним. Більшість з нас не використовують функцію доданих титрів на екрані телевізора, і тому не знайомі з ним. Також є поганим, що не кожен телевізор має таку функцію. Старі моделі телевізорів не обладнані доданими титрами. Але, якщо Ви маєте сучаснішу модель, будь ласка, перевірте Ваш пульт управління або інструкцію по експлуатації та Ви побачите у функції MENU "додані титри". Ви можете включити їх шляхом переводу до позиції ON. Це дозволить Вам дивитися серії Ukrainian Power так само, як і при звичайному програмуванні з доданими титрами.)

Boomchyk Video "Мояbutterfly бабуся дуже любить Бумчика, мої діти повторно вчаться разом з нею. Я з задоволенням дивитимусь ляльку Бумчик, яка з'явиться у продажу."

—Марія Гірак
Стейтен Айленд, Нью Йорк

(ПРИМІТКА РЕДАКТОРА: Поки що ми не маємо планів щодо ляльки Бумчик, але Ukrainian Power Videos, Inc. планує у найближчому майбутньому збільшити випуск освітніх програм. Будь ласка, продивіться нашу веб сторінку щодо інформації про нові продукти.)

"Я бачив Бумчика та гру в Абетку у Інтернеті разом з моїм 3-річним сином, коли ми шукали навчальні засоби з української мові для дітей. Прекрасна сторінка!"

—Грич Мартен
Сауфхіст, Мічиган

"Чудові робота! Я дуже рекомендую Вашу відео програму батькам."

—Бася Андрушко
Ярдлі, Пенсільванія

"Це прекрасно! Я не можу дочекатися мого першого замовлення! Це дуже складно для мене, мій чоловік не розмовляє цією мовою, я майже теж. Я з великими труднощами навчила мові моїх доньок. Мені подобається ідея мати ці відео програми, вони також потішать мою молодшу доньку Оксану - вік 7 років."

—Марія Урбанович-Блоджет
Кліфтон, Нью Джерсі

"Я чув про Вашbutterflyі відео програми та з задоволенням отримав би їх. Як я можу замовити їх у Вас, чи їх можна отримати у Австралії? Ви робите прекрасну роботу. Я думаю вона сподобається навіть дорослим."

—Степан Казанчук
Кройдон, Новий Південний Уельс, Австралія

(ПРИМІТКА РЕДАКТОРА: Відео програми Ukrainian Power ДОСТУПНІ нашім друзям у цілому світі. Ми маємо відео програми, зроблені у форматах PAL, SECAM та NTSC. Міжнародні покупці, будь ласка, звертайтеся до нас через електронну пошту, таким чином ми зможемо з'ясувати ціни продажу та пересилки. Будь ласка, не використовуйте форму замовлень нашої веб сторінки.)

Дякую всім Вам за привітання та підтримку!

—Ольга Галабурда
Президент Ukrainian Power Videos, Inc.

Мої обидві дитини усиновлені з Херсону 10 місяців тому і проблема в тому, що вони більше не говорять українською чи російською. Я трохи засмучений цим – один з наших перших “зв’язок” моментів після їх приїзду з притулку був перегляд разом “Телепузиків”. Діти також дивилися 2 частини програми “Українська сила”, і ми бачили, що вони нею дуже захоплені. Цікаво, чи вони розуміли, хоча б трохи те, що дивилися, застосовуючи сякі-такі приховані навички з української мови, що може ще залишилися. Вистави просто чудові – діти все питали мене чи ми дивилися програму “Вулиця Сезам” – і, звичайно, мій син був щасливим дізнатися, що один з героїв має таке ж ім’я (Максим). Мені лише шкода, що ні я ні моя дружина не володіємо вільно мовою і не можемо зробити більше, ніж просто дивитися з ними програми. Я замовив набір книг з української мови, маючи надію достатньо вивчити мову, щоб бути здатним повезти їх в Україну і показати їм місце їхнього народження, щоб вони знали хто вони і звідки походять. Я маю надію, що ці програми допоможуть дітям повернути їхню втрачену мову і можливо підготують їх до вступу в одну з наших місцевих Рідних шкіл.
Дякую вам знову за вашу теплу відповідь і вашу чудову роботу. Ваші племінниці (і ми) стаємо багатшими завдяки їй.”


“Я не знаю навіть, як і віддячити вам за ті відео і товари, що ви випускаєте. Я щойно замовила набір “Українська для англомовних” і сподіваюся, що це допоможе мені в пошуках зв’язку зі своєю спадщиною. Мій прадід прибув до Америки у 1909 році з колишньої Галичини. Мій дідусь розповідав мені про моє українське походження, однак сам ніколи не вчивши мови, не міг мене її навчити. В нещодавніх пошуках у родовідних записах я знайшла, що моя бабуся є також українка. Це запалило у мені інтерес до вивчення української мови і поглибило любов до своєї спадщини. Я мушу віддати честь таким людям, як ви, за те, що робите доступними такі можливості. Ще раз дякую.“


“Вчителі української мови у Саскачевані знають про ці відео і можливості, які пропонуються вашим веб-сайтом. Я ознайомила їх з цією інформацією на кількох семінарах і бесідах.
Протягом однієї моєї бесіди з початківцями-вчителями української мови я звернула увагу на музичний сегмент ваших відео. Я виписала слова всіх пісень (наявних на вашому веб-сайті) і заохотила їх використовувати ці пісні разом з відео, щоб прискорити вивчення української мови. Продовжуйте в тому ж дусі! Нашим вчителям подобаються серії “Української сили” і вони продовжують шукати нові засоби для збагачення свого класного викладання. Дякую вам за те, що поповнили нашу скрабницю першоджерел.”


“Нам подобається дивитися відеопрограми “Української сили” всією сім’єю і маленький Пол любить слухати, як баба розмовляє “Бумчиковою мовою” з татом та дідом. Ми б хотіли, щоб були ігри для 5-ти – 9-тирічного віку на додаток до відеопрограми у стилі “Вулиці Сезам””.


“Маючи 4-рирічного сина, я вже не можу дочекатися того моменту, коли почну вчити його українській мові, використовуючи вашу продукцію.”


“Я дізналася про ваш веб-сайт з відеокасет. Я маю всі 4 відеокасети і просто обожнюю їх! Ми живемо тут у Вісконсін, 4 години від Чікаго. Ці відео дають нашими дітям можливість чути українські пісні і розмови по телевізору. Продовжуйте в тому ж дусі! Ви робите велику послугу українській громаді.”


“Я щойно замовила інші 2 відеокасети для своєї дворічної доньки, Катрусі. Я вважаю, що всім українським дітям слід мати ці відеокасети!!! Яке фантастичне навчальне знаряддя!!
Продовжуйте в тому ж дусі!”

Volume 4


“Я люблю всі відео, які ви робите. Я думаю, вони найкращі. Я знімалася в 3-ох програмах “Української сили”. Мені дійсно подобається зніматися на відео. Мені 7 років. Я люблю вчити українську мову.
Щиро ваша,
Анна ”


“Ми усиновимо дівчинку приблизно 12-18-тимісячного віку з України протягом наступних декількох місяців. Будь ласка, надішліть нам інформацію про вашу продукцію.”


“Де я можу купити відео “Вивчення азбуки” в Нідерландах?”

(Примітка редактора: Наразі, у нас нема розповсюджувачів у Нідерландах. Але, ви можете купити прямо в нас. Ми розсилаємо нашу продукцію у всі кінці світу. Незважаючи на це, ми шукаємо розповсюджувачів за кордоном.... тому, якщо ви знаєте когось, будь ласка, дайте їм цю e-mail-адресу olga@ukrainianpower.com. Ми також обдумуємо постачання нашої продукції до магазинів Українських подарунків, тому знову... дайте знати власникам магазинів про те, що ви б хотіли бачити там нашу продукцію. )


“Чи є у вас відео в Pal режимі, щоб ми могли користуватися ними в Австралії?”

(Примітка редактора: У нас є відео як в Pal і Secam режимаж, так і в NTSC, що використовується в США, Канаді, Мексиці і інших країнах. Замовники з-за кордону, будь ласка, надсилайте нам на e-mail або факсом ваші замовлення, щоб ми могли підрахувати поштові витрати. Ви можете заповнити бланк замовлення на нашій сторінці “Замовлення продукції” і надіслати його до нас факсом. Замовники з-за кордону, будь ласка, не замовляйте продукцію в on-line режимі.)


“Ми усиновляємо дитину з України і нам було б дуже цікаво вчити її рідної мови. Будь ласка, проінформуйте нас про свої відео і ігри.”


“Мої онуки (2-4-ох років) страшно люблять програми “Української сили”. Вони б хотіли співати разом з героями. Чи є у вас написані слова пісень?”

(Примітка редактора: Лірика доступна на україномовній сторінці, де є все про відео.)


“Мені справді подобаються відео “Української сили”! Моя донька може дивитися їх безперестанку. Я була дійсно щасливою, коли дізналася, що ви зробили ще дві частини. Продовжуйте їх створювати!! Я все-таки маю одне прохання – помістити слова пісень ураїнською мовою на ваш веб-сайт.”

(Примітка редактора: З часу отримання цього листа ми помістили лірику на наш сайт. Вона знаходиться на україномовній сторінці, де є все про відео. Продовжуйте надсилати нам свої пропозиції.)


“Я дивилася “День народження Бумчика” разом зі своїм сином Христофором, він обожнює це. Йому лише 18 місяців, але йому справді це подобається, як і мені.”


“Моєму сину Богдану справді подобаються дві перші частини відео. Зараз я замовила 3 і 4. Я хочу побажати всього найкращого вашій компанії. Ви робите чудову роботу!”


“Це пречудовий проект. Ми вдячні вам за те, що ви робите, тому що це буде головним засобом у навчанні моєї 7-місячної доньки українській мові. Я вільно володію українською мовою, але мій чоловік датчанин і ми живемо в Сінгапурі, де поширені англійська і мандаринське наріччя китайської мови. Тому я потребую всю допомогу, яку тільки можу отримати! Ми безсумнівно будемо постійними покупцями. Доречі, чудовий маєте веб-сайт.”


“Я купила перші 2 частини відео, коли народилася моя онука. Скоро після цього ми увімкнули 1-шу касету і Віра була ніби зачарована. Ми купили касету до її першого Різдва у колі сім’ї минулого січня і кожен дивувався з того, що вона так довго дивиться відео. Хоча ми також постійно дивимося відеопрограму “Вулиця Сезам”, я знаю, що Віра дуже любить Бумчика, так як завжди сидить на місці протягом всієї тривалості відеопрограми. Звичайно, Віра також любить, коли я дивлюся відео разом з нею. Віра не мала палкої жаги до 2-ої частини відео, але вона отримала наступні 2 частини про Різдво і про пори року і місяці, які їй дуже подобаються.
Дякую за випуск цього дивовижного подарунка. Мої діти казали, що якби було щось подібне, коли вони росли, то їм би можливо не було так тяжко в Українській школі та в збереженні мови. Хоча я розмовляла до них українською мовою від самого народження, але місто, в якому ми жили, не мало багато україномовних людей, тому вони в основному чули англійську мову. Я поселила їх в українському середовищі, вони тяжко працювали у вивченні мови. Зараз я сподіваюся вони ще раз її вчать разом з Вірою.”


“Я дізналася про ваш веб-сайт з обкладинки на відео. Я лише хочу висловити свої вам вітання і вдячність за чудову роботу і відео. Вони дійсно є професійної якості. Моїй доньці лише 8 місяців і вона обожнює їх. Я сподіваюся, ви випускатимете більше відео!”


“Я лише хочу, щоб ви знали, як нам дуже подобаються відео №1, відео про азбуку. Ми хочемо вивчити українську мову і це чудово. Мої діти обожнюють ці відео.”


“Ми безмежно задоволені відео. Підтримуємо хорошу роботу!”
Home Page

 
Boomchyk Video 3
Ніколи не зарано навчити вашу дитину економити гроші. Цьому теж ніколи не запізно вчитися.

Ukrainian Power Videos, Inc. зараз готує свою особливу відео програму, яка навчає українських слів і забезпечує основною інформацію про послуги кредитного союзу. Відео програма називається "Перша подорож Бумчика до Української Кредитної Спілки". Ця відео програма буде пропонуватися тільки в Українських Кредитних Спілках - учасниках. Українською Кредитою Спілкою м. Ворен, штат Мічиган є першою, що незабаром запропонує цю відео програму.

ladybug У цій спеціальній відео програмі, Міля стоїть під Азбуковим деревом з її чарівною книжкою. Букви падають з дерева до її чарівної книжки. Розгортається цікава історія. Міля читає нам історію про " Першу подорож Бумчика до Української Кредитної Спілки". У ілюстрованій частині діти з Садочок Азбуки вчать Бумчика тому, як важливо економити гроші. У анімованій частині ми йдемо за дітьми до кредитної спілки і вивчаємо інформацію про вклади, позики та зняття грошей з рахунку. На кожному кроці дії глядачі вивчають українські слова. Вони вчаться рахувати до100 десятками на українській мові. Також вивчають кольори, як казати час, визначати різні монети, і все на українській. Ця розважальна та навчальна відео програма багата інформацією і жартами. Список кредитних спілок, що будуть пропонувати відео програми своїм членам, буде надруковано на сторінці Video www.ukrainianpower.com

schoolhouse    
Домашня Сторінка | Наша Історія | Знайомтеся із Складом Акторів | Відео | Головоломки | Інтерактивні Ігри | Інформаційний Бюлетень | Замовте Продукцію | Контактуйте з Нами

Авторське право - 2000-2009 р., Ukrainian Power Videos, Inc. Всі права застережені.