Як стати Спонсором

Щоб назва Вашої фірми стала синонімом освіти, будь ласка, спонсоруйте наступну "он лайнову" гру Ukrainian Power. Таким чином, про Ваш бізнес стане відомо ширшій аудиторії, а збереження української мови отримає суттєву підтримку. Ось, як все це працює:

 

* Щоб зіграти безкоштовну гру, батькам та дітям треба оглянути сторінку спонсорів. (Вона представить назву, логотип, адресу, телефони та адресу веб-сторінки Вашої фірми).


* Спонсорський внесок становить 600 доларів.


* Інформація про спонсорів буде висвітлюватися блимаючим елементом або елемент SHOCKWAWE, які будуть постійно знаходитись на сайті Ukrainian Power.

* Будь-яка фірма, що схоче прийняти участь у грі, може стати її спонсором.

* Щоб стати спонсором інтерактивної гри, будь ласка, сkонтактуватися президентом Ukrainian Power Ольгою Галабурдою за адресою olga@ukrainianpower.com або за телефоном (866) 898-6208.

 

Будь ласка, підтримайте цих щирих спонсорів:

Ukrainian Future Credit Union

Ukrainian National Association

Ukrainian Selfreliance New England Federal Credit Union

Travel Ukraine Agency

Dr. Omelan and

Dr. Ksenia   

Lededovych

 

 

 

 

 

Спонсоруйте інтерактивну гру на www.ukrainianpower.com. Ukrainian Power активно працює, щоб додати більше ігор на свою веб-сторінку. Наша мета - запропонувати сім' ям постійний репертуар розваг, поєднаних з навчанням.


Кухня Бумчика наповнена звичайними домашніми предметами та приладами.

Натисни на кожен елемент, щоб побачити та почути як Бумчик називає предмет українською мовою. Діти вивчать назви предметів повторюючи за Бумчиком.

 

Гра в Кольори
Ukrainian Future Credit Union, Warren, Michigan
NEW LOCATION!
2731 University Drive
Auburn Hills, MI 48236
(248) 371-1607

www.ukrfutcu.org
Розфарбуй малюнок з Бумчиком і вивчи Назви кольорів у квадратику з олівцем. Як видно у Частині 2 Ukrainian Power, Бумчик думає про кольор, а діти з Садочку Азбуки кажуть нам, що є такого кольору. Правильно вибери та вивчи кольори. Спонсорована Українською Кредитовою Спілкою - Будучність - яка з гордістю підтримує будівельну наснагу Української громади метрополії великого Детройту і є провідним прихильником Ukrainian Power. Отримайте безкоштовне відео Ukrainian Power під назвою "Перший Похід Бумчика до Української Кредитної Спілки" у Українській Кредитній Спілці - Будучність. Сконтактуйтеся із кредитною спілкою для детальної інформації.
 
Гра в Азбуку

Ukrainian National Association, Parsippany, New Jersey, www.unamember.com
Бумчик вчить нас Української азбуки. Виберіть літеру та слухайте, як Бумчик її вимовляє. Веселий та легкий шлях для дітей та батьків вивчити Українську азбуку. Батьки можуть перевірити своїх дітей цією інтерактивною грою. Спонсоровано Українською Національною Асоціацією, яка надає кваліфіковане фінансове обслуговування своїм членам. УНА має довгу історію промоції Української культури.
 
Гра у Зоопарк
Ukrainian Selfreliance New England Federal Credit Union, Wethersfield, CT and Westfield, MA, www.usnefcu.com
Одна з найбільш популярних пісень з серії Ukrainian Power є пісня з Гри у Зоопарк Ukrainian Power: Частина 1. Ми даємо слова віршів, щоби Ви могли підспівувати. Ми теж перетворили пісню у розважальну гру. Тисни на назву тварини, щоб побачити її малюнок. Почуєш як Бумчик каже назву кожної тварини по-українському, а Міля по-англійському. Спонсоровано "Українською Федеральною Кредитовою Кооперативою "Самопоміч Нью Інгланд" з м. Уетерфілд, Коннектикут", яка розвивається, щоби задовольнити потреби всіх українців з Нової Англії. Українська Федеральна Кредитова Кооператива Самопоміч Нью Інгланд відкрила нове відділення у Вестфілді, штат Масачусетс. 
Головоломка про назви тварин у зоопарку                     
Travel Ukraine Agency
(US fax:) (503) 217-8406
(Lviv:) 380 322 986625
Email: tuag@is.lviv.ua
website
Через малюнки Бумчик задає головоломні питання дітям про назви тварин у зоопарку. Якщо відповідаєш вірно, Бумчик тебе вітає, якщо невірно, він пропонує спробувати ще. Діти із задоволенням перевірять свої знання цією чудово розробленою грою. Це - чудовий навчальний засіб, який батьки та вчителі можуть вживати, аби бути певними, що діти засвоюють Українську. Споносорується Travel Ukraine Agency, що знаходиться у Львові. Travel Ukraine надає індивідуально розроблені тури, дослідження, розміщення на Україні, дослідження родинних коренів та родоводів. Travel Ukraine працює особисто для Вас.
 

Домашня Сторінка | Наша Історія | Знайомтеся із Складом Акторів | Відео | Головоломки | Інтерактивні Ігри | Інформаційний Бюлетень | Замовте Продукцію | Контактуйте з Нами

Авторське право - 2000-2007 р., Ukrainian Power Videos, Inc. Всі права застережені.